Фротирка

Promotions & Gifts

Кујнска крпа Choco Wine Coffee

199.00 ден

SKU N/A Category Tag

Кујнски крпи од впивлив памучен фротир, со соодветна димензија и три достапни дезени: чоколадо 🍫, кафе ☕️и вино🍷.
Подарувајте од срце: #frotirka <3
✔️ модел: coffee/wine/chocolate
✔️ димензии: 50×50цм, 500gr/m2

Details

дезен

чоко, вино, кафе

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кујнска крпа Choco Wine Coffee”

Your email address will not be published.

You may also like…