Фротирка

Animal

66.00 ден

Clear

Ноли – еднорог
Бани – зајаче
Теди – мече
Роли – слонче
Доли – овца

Карактеристики

Тип: крпа

Тежина: 410г/м2

Димензии: 30×50

 

Достапни бои

Розе

Сина

Жолта

Зелена

Детали

Големина

Еднорог – Ноли, Зајаче – Бани, Мече – Теди, Овца – Доли, Слонче – Роли

Боја

Жолта, Зелена, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Animal”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Совршени празници со идеални подароци

X