Фротирка

Active

145.00 ден695.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија Tags , ,

Пешкир произведен од висококвалитетен памучен фротир со неверојатни апсорбирачки својства достапен во две големини и четири бои.

Карактеристики

Тип: крпа/пешкир
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 90 х 150 / 40×70

Достапни бои

Бела

Светло Сива

Темно Сива

Петролеј

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
големина

40×70, 90×150

боја

Бела-код 400, Петролеj-код:19-4033, Светло сива-код:1007, Темно сива-код:34/vak

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Active”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...