Фротирка

Set Amor

505.00 ден

Clear

Опис

Прекрасен сет на исклучително убави крпи. Одличен подарок или за секојдневно изненадување на Вашите сакани. Ги има во три комбинации, иако сите се извонредни. Сепак, доколку Ви менува натписот, Ве молиме да потенцирате.

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 50 х 90

 

Детали

големина

50×90

боја

Крем 175 Ajfelova kula + Ooh la la, Крем 175 Je t'aime + La vie est belle, Крем 175 L'amour + Le Bain

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Set Amor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...