Фротирка

Astera

254.00 ден498.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 50 x 100, 70 х 140

 

Достапни бои

Бела

Крем

Плава

Кафена

Кајсија

Детали

Димензии N/A
Боја

бела 400, Кајсија-код:14-1311, Кафеава 1010, Крем 175, плава 14-4318

Големина

50×100, 70×140

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Astera”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

namaleni ceni