Фротирка

Astera

1,465.00 ден2,145.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: прекривки
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 150 x 200 и 200 x 220

Достапни бои

Кајсија

Натур

Сина

Тиркиз

Бела

 

 

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
големина

Дупла, Единечна

боја

Бела-код 400, Кајсија-код:406, Натур-код:401, Сина-код:414, Тиркиз-код:417, Циклама

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Astera”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...