Фротирка

Бањарки

Купи!

Бањарка + ГРАТИС Natur, 50×100

2,839.00 ден

Бојата на бањарката е по ваш избор (зелена, црвена, бела, плава или розе). Во забелешка напишете ни која боја да биде бањарката. Гратис пешкирот е модел Natur, во бела боја, со димензија 50х100 cm.

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка + ГРАТИС Natur, 50×100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *