Фротирка

Бањарки

Бањарка со капче Fancy

840.00 ден

Карактеристики

Тип: бебешка бањарка со вез
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 100x100cm

Детали

дезен

big adventure, dream big, happy day, little star

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка со капче Fancy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...