Фротирка

Бањарки

Бањарка со капче First Easter

840.00 ден

Бојата на везот може да се менува по ваша желба. Во забелешка напишете ни боја на вез, во спротивно го испраќаме во боја по наш избор.

Тип: бебешка бањарка со вез
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 100x100cm

Детали

Боја на раб

Тиркизна, Циклама, Жолта, Бела

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка со капче First Easter”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *