Фротирка

Бањарки

Бањарка Mr

3,428.00 ден

Бањарката Mr е квалитетна бањарка изработена од мек, 100% памучен црн велур.

Карактеристики

тежина: 500 gr/m2

Details

големина

L, M, S, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бањарка Mr”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…