Фротирка

Бањарки

Бањарка Roberta

2,794.00 ден

СКУ N/A Категорија

Бањарката РОБЕРТА е квалитетна бањарка изработена од мек, 100% памучен велур.

тежина: 440г/м2

Детали

големина

L, M, S, XL, XXL

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка Roberta”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...