Фротирка

Крпи за плажа

Blue Magic

909.00 ден

36 на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 70x160cm

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Blue Magic”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *