Фротирка

Bordo

2,794.00 ден

Исчисти
СКУ N/A Категорија

Модерен модел на унисекс бањарка, изработена од квалитетен и мек, памучен фротир.

Детали

големина

L, M, S, XL, XXL

боја

Бордо 505/М

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Bordo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...