Фротирка

Campary

299.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 65 x 130

Детали

Тежина 0.38 kg
Димензии 130 × 65 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Campary”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *