Фротирка

Carlo

999.00 ден

Clear

Нов, модерен ранец-пешкир за плажа за повеќенаменска употреба.
Димензии на пешкирот: 100x180cm

Детали

боја

Жолта, Лила, Сива, Тиркизна

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Carlo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...