Фротирка

Circle

569.00 ден

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 70x150cm

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Circle”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...