Фротирка

Промотивни производи и сетови

Комплет Golden Rod

5,555.00 ден

Clear

Фротирка не би била #frotirka доколку не ви понудиме дополнителен попуст за купување на целиот сет производи од нашиот летен флаер 💛 Обојте сè околу вас во бојата на сонцето, по пакет-цена од само
5.555 мкд.

Комплетот вклучува 8 производи:
🔸 две ЛЕОНА прекривки (единечна и дупла)
🔸 две МИЛИ крпи (мала и голема)
🔸 две крпи ОНТАРИО (мала и голема)
🔸 една крпа ТЕСА (50×90)
🔸 една бањарка ЛИНДА

ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ЈА САМО ГОЛЕМИНАТА НА БАЊАРКАТА!


Не пропуштајте!!! ☝️☝️☝️
Ваша Фротирка 

Детали

Големина

L, M, S, XL, XXL

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Комплет Golden Rod”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Совршени празници со идеални подароци

X