Фротирка

Elephant

495.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 65 x 140

Детали

Тежина 0.42 kg
Димензии 140 × 65 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Elephant”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *