Фротирка

Elis

139.00 ден

Димензии: 50×70 cm

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

тежина 350 gr/m2

Детали

Димензии

50×70 cm

Боја

Еко 401, Бела 400

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Elis”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...