Фротирка

Evelin

189.00 ден549.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Пешкир направен од нежен памук и меки бои достапен во две димензии и четири бои.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 470 г/м2
Димензии: 45×70 и 70 x 130

Достапни бои

Резеда

Кајсија

Сива

Сина

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
големина

45×70, 70×130

боја

Кајсија-код:15-1435, Резеда-код:14-4811, Сива-код:16-3802, Сина-код:18-4232

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Evelin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...