Фротирка

Wellness | Spa | Hotel | Sport

FroFit SportLine пакет 10

2,150.00 ден

Димензии:  40×80

Тежина: 450гр/м2

Достапни бои:

Виолетова

Жолта

Зелена

Портокалова

Розе

Сина

Тегет

Црвена црна

*Изберете бои и какви натписи од понудените да има во вашиот Frofit SportLine пакет 10!
Својот извор запишете го во забелешка при нарачка на нашата веб страна.

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “FroFit SportLine пакет 10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...