Фротирка

FroFit

155.00 ден

Clear

Заеднички да кажеме добредојде на новата, спортска колекција од 𝐅𝐫𝐨𝐭𝐢𝐫𝐤𝐚 🏀🎾🥊 За да ставиме акцент на тоа колку е важна физичката активност како дел од секојдневието, креиравме ⓈⓅⓄⓇⓉ – колекција со живописни бои, секоја крпа со препознатлив, мотивирачки слоган 🏐🏋️‍♀️🥍 Ова е нашата ексклузивна 𝐅𝐫𝐨𝐅𝐢𝐭 колекција
🥋🏓 Димензиите на крпите се 40х80цм

Детали

боја

Виолетова, Жолта, Зелена, Портокалова, Розе, Сина, Тегет, Црвена, Црна

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “FroFit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *