Фротирка

Gift

249.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Бела

Крем

Детали

Тежина N/A
Димензии 50 × 90 cm
боја

Бела со златна бордура zig zag, Бела со златна бордура елка, Бела со сребрена бордура zig zag, Бела со сребрена бордура елка, Крем со златна бордура zig zag, Крем со златна бордура елка, Крем со сребрена бордура zig zag, Крем со сребрена бордура елка

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Gift”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...