Фротирка

Glen

1,395.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Модерни и атрактивни бањарки, кои ќе го задоволат сечиј вкус. Нарачајте за вас или за подарок. Квалитет и традиција. Уникатни и најдобри – Фротирка бањарки.

Достапни се во две големини: S/M  и  L/XL

Бои:

сина

розе

кафеава

Детали

Боја

Кафеава-код:13-1008, Розе 406, Сина 18-3921

Големина

L-XL, S-M

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Glen”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Совршени празници со идеални подароци

X