Фротирка

Happy Easter

180.00 ден

Димензии: 30х50 cm

*Доколку нарачате вез со име (реден бр. 9), во забелешка долу, напишете име, како и боја на натписот: виолетова, жолта, розе, портокалова, зелена или сина.

Доколку одбравте вез со име, наведете име и боја на натпис од горенаведените:

СКУ N/A Категорија

Квалитетни пешкирчиња со велигденски дезен кои ќе ви го разубават празникот!

Материјал: памучен велур
Тежина: 450 г/м2

Детали

Дезен

1 – зелено јајце, 2 – кошничка, 3 – три јајца, 4 – Среќен Велигден, 5 – Happy easter, 6 – пиле со јајце, 7 – i'm so eggstra, 8 – bunny kisses & easter wishes, 9 – вез со име

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Happy Easter”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *