Фротирка

Sale!

Hera

209.00 ден

Clear

Тип: крпа
Тежина: 480 г/м2
Димензии: 50×90

Детали

големина

50×90

боја

бела 400, Жолта 404, Тиркиз 421, Циклама 423

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Hera”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...