Фротирка

Hera

232.00 ден

Clear

Тип: крпа
Тежина: 480 г/м2
Димензии: 50×90

Детали

Боја

бела 400, Жолта 404, Тиркиз 421, Циклама 423

Големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Hera”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

veligdenski popust