Фротирка

Детски производи

Mommy/Daddy – детски пешкир

831.00 ден

Исчисти
СКУ N/A Категорија

👶 Детска крпа со капа FAMILY 👶
❤️ MOMMY & I ❤️ DADDY
Нека вашето дете го почувствува мекиот и нежен допир на нашите #Frotirka детски крпи!
Димензии: 100х100 cm
Тежина: 380 gr/m2

Детали

боја

I love Daddy, I love Mommy

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Mommy/Daddy – детски пешкир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...