Фротирка

Крпи за плажа

Italy Rosso

1,229.00 ден

5 на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 80 x 180cm

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Italy Rosso”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...