Фротирка

Бањарки

It’s a boy/girl – детски пешкир

620.00 ден

Clear

👶 Детска крпа со капа 👶
It’s a boy / It’s a girl
Нека вашето дете го почувствува мекиот и нежен допир на нашите #Frotirka детски крпи!
Димензии: 100х100 cm
Тежина: 380 gr/m2

Детали

boy girl

it's a boy, it's a girl

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “It’s a boy/girl – детски пешкир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Совршени празници со идеални подароци

X