Фротирка

Прекривки

Kapri пакет 2

1,720.00 ден

Карактеристики

Тип: прекривка
Тежина: 300 г/м2
Димензии: 150x200cm

* Пишете во забелешка во кои бои да бидат прекривките.

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Kapri пакет 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...