Фротирка

Klara

178.00 ден

СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 40x70cm
тежина: 350g/m2

 

Достапни бои

кафена 19
плава 502
зелена 88

Детали

големина

40×70

боја

кафена 19, плава 502, зелена 88

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Klara”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...