Фротирка

Пешкири

Купи!

Комплет од 3 пешкири Nataly

999.00 ден

Димензии: 50х90cm

Спецификации

тип: пешкир
димензии: 50х90
тежина: 480 g/m2
бои: розе и сива

Details

Боја

розе 82, сива 153

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплет од 3 пешкири Nataly”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…