Фротирка

Кујнски крпи

Комплет од три кујнски пешкири Aska

408.00 ден

димензии: 50х60 cm, 182 gr/м2
▪️комплет од три крпи

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Комплет од три кујнски пешкири Aska”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *