Фротирка

Бањарки

Комплет за момче

2,138.00 ден

Комплетот вклучува 5 производи:

Една бањарка Stars во сина боја.

Една прекривка Kleo 150 × 90 cm во Жолта 11R боја.

Еден пешкир Теdi 30 x 50 cm во сина боја.

Еден пешкир Roli 30 x 50 cm во жолта боја.

Еден пешкир Bani 30 x 50 cm во сина боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Детали

големина

12 години, 4 години, 8 години

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Комплет за момче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...