Фротирка

Kompletna

699.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Совршена и практична бањарка со лепенка која е прилагодлива на потребите на секоја модерна девојка и жена.

Детали

Големина

L, M, S, XL, XS

Боја

Крем, Розе

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Kompletna”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

veligdenski popust