Фротирка

Крпи за плажа

Попуст
30%

Крпа за плажа Blue Magic

909.00 ден 636.30 ден

7 на залиха

Категорија Tag

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 70x160cm

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Blue Magic”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.