Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Calm Blush

1,229.00 ден

13 на залиха

Категорија Tag

Никогаш повеќе нема да го изгубите од вид вашето место на плажа, кога ќе го побарате овој виолетово-розев пешкир со бели риги. Бидејќи е направен од 100% памук, исто така ќе ви помогнe брзо да се исушите и ќе создаде удобна површина за одмор.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 80×180 cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Calm Blush”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *