Вашата кошничка е празна во моментот.

Крпа за плажа Calm Blush

Категории: Ознака:

Сподели:

1.229,00 ден

Крпа за плажа Calm Blush

1.229,00 ден

13 in stock

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Никогаш повеќе нема да го изгубите од вид вашето место на плажа, кога ќе го побарате овој виолетово-розев пешкир со бели риги. Бидејќи е направен од 100% памук, исто така ќе ви помогнe брзо да се исушите и ќе создаде удобна површина за одмор.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 80×180 cm

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Крпа за плажа Calm Blush”

Your email address will not be published. Required fields are marked

seventeen + 2 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.