Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Calm Pine

1,229.00 ден

3 на залиха

Категорија Tag

Никогаш повеќе нема да го изгубите од вид вашето место на плажа, кога ќе го побарате овој светло плаво-зелен пешкир со бели риги. Бидејќи е направени од 100% памук, исто така ќе ви помогнe брзо да се исушите и ќе создаде удобна површина за одмор.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 80×180 cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Calm Pine”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *