Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа I ❤️ summer

895.00 ден

27 на залиха

Категорија Tag

𝗜 🖤 𝗦𝗨𝗠𝗠𝗘𝗥, but also I ❤️ 𝗙𝗥𝗢𝗧𝗜𝗥𝗞𝗔! 😇

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 70×150 cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа I ❤️ summer”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.