Фротирка

Крпи за плажа

Попуст
30%

Крпа за плажа Italy Giallo

1,229.00 ден 860.30 ден

1 на залиха

Категорија Tag

Italy Giallo – убавината е во едноставните нешта! ^_^

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 420g/m2
Димензии: 80x180cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Italy Giallo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.