Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Marmaris

909.00 ден

Нема на залиха

Категорија Tag

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 400g/m2
Димензии: 70x160cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Marmaris”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *