Фротирка

Крпи за плажа

Попуст
30%

Крпа за плажа Neon

1,015.00 ден 710.50 ден

22 на залиха

Категорија Tag

Освeжувачки светло-темните плава и жолта боја кои лесно се воочуваат кога ќе сте во гужва. Ќе направите големи бранови, а можеби и неколку пријатели.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 70×170 cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Neon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.