Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Rio

939.00 ден

14 на залиха

Категорија Tag

Крпа за плажа со симболи кои дефинитивно ќе ве понесат во светот на водата!

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440g/m2
Димензии: 70x150cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Rio”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.