Фротирка

Крпи за плажа

Попуст
30%

Крпа за плажа Smile

909.00 ден
636.30 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 400g/m2
Димензии: 70x160cm

Детали

боја

Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Smile”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...