Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Stripes

652.00 ден

СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 380g/m2
Димензии: 65x130cm

Детали

боја

Тегет, Циклама

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Stripes”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.