Фротирка

Крпи за плажа

Попуст
30%

Крпа за плажа Sunny Beach

810.00 ден 567.00 ден

22 на залиха

Категорија Tag

За весели денови покрај плажата!

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 380 g/m2
Димензии: 70×150 cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Sunny Beach”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.