Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Uni-Azure

583.00 ден

19 на залиха

Категорија Tag

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 340 г/м2
Димензии: 65 x 130

Детали

Димензии 65 × 130 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Uni-Azure”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...