Фротирка

Кујнски крпи

Кујнска крпа Bake/Love/Tea

143.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Изберете една од понудените три варијанти, на овие уникатни кујнски крпи од Фротирка.
Димензии: 50x60cm

Детали

bake love tea

BAKE, LOVE, TEA

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Кујнска крпа Bake/Love/Tea”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...