Фротирка

Кујнски крпи

Кујнска крпа Elis

207.00 ден

Димензии: 50×70 cm

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

тежина 350 gr/m2

Детали

Димензии

50×70 cm

Боја

Еко 401, Бела 400

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Кујнска крпа Elis”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...