Фротирка

Кујнски крпи

Кујнска крпа Pinot kitchen

118.00 ден

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 240г/м2
Димензии: 45×65

Достапни бои

Достапни бои:

Кафеава 19
Бордо 505
Портокалова 408
Зелена 88
Жолта 4о4
Сина 502
Црвена 504

Детали

боја

Бордо 505, Жолта 404, Зелена 88, Кафеава 19, Портокалова 408, Сина 502, Црвена 504

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Кујнска крпа Pinot kitchen”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...